Piyano günümüzde enstrüman çalmak isteyen kişiler tarafından kullanılan müzik aletidir. Ahşaptan yapılan ve oldukça pahalı olan bu müzik aleti aldığı en ufak hasarda büyük kayıp yaşanabilir. Bu nedenlerle piyanonun bir yerden başka bir yere nakledilmesi hizmetinde büyük titizlikle çalışmak ve hasar görmesini engellemek gerekir.
Firmamız uzun yıllardır Antalya’da piyano taşıma hizmeti verir. Bu deneyim sayesinde piyanoların en ufak hasar görmeden taşınmasını sağlarız.
Piyano Taşımacılığı Hizmeti
Firmamız piyano taşımacılığı hizmetini piyano için uygun olan ekipmanları kullanarak gerçekleştirilir. Piyanonun paketlenmesi ve nakliye esnasında zarar görmemesi için tüm detayları düşünür. Ayrıca piyanonun taşınması konusunda eğitimli olan nakliye elemanlarıyla çalışıyor. Böylelikle piyanonun çarpma, çizilme gibi olaylar yaşamasını engeller.
Firmamızın piyano taşımacılığı hizmeti verdiği farklı büyüklük ve türlerde piyanolar vardır. Bu piyanolar kuyruklu, mekanik, elektro, konsol, hazırlanmış ve pnömatik piyanolardır. Bu türlerdeki piyanolar firmamız tarafından Antalya’nın her yerine hasarsız bir şekilde taşınır. Böylelikle piyano sanatçıları sanatlarını icra etmekten geri kalmazlar.
Antalya Piyano Taşıma Firması
Piyanolar 200-400 kilo ağırlığında bulunan müzik aletleridir. Bu nedenle birkaç kişi tarafından büyük bir ustalıkla evden veya bulunduğu yerden çıkarılması gerekir. Bu nedenle Antalya piyano taşıma firması piyanoların taşınması için becerikli elemanlarımızı kullanıyoruz. Duvara çarpma, çizilme ve kırılma gibi olaylar yaşanmadan piyanoyu binadan çıkarıp nakliye aracımıza yüklüyoruz. Verilen adrese ulaştığımızda da benzer yöntemleri uygulayarak piyanonun yeni adresine taşınmasını sağlıyoruz.
Antalya Piyano Taşıma Şirketi
Piyanoların ağır aletler olması çok katlı binalardan çıkarılması konusunda zorluklar yaşanmasına neden olur. Özellikle insan gücü kullanıldığında 200 kilo üzerinde olan aletin onca kattan kolayca indirilmesi mümkün değildir. Ayrıca yapı olarak büyük olduğu için bina asansörü veya merdivenlerine sığmaması mümkündür. Bu nedenle Antalya piyano taşıma şirketi olarak piyanoların taşınması için asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Asansörlerimiz sayesinde piyanoyu yüksek binalardan zorlanmadan çıkarıp araçlarımıza yüklüyor ve taşıyoruz.
Piyano Taşımacılığı Fiyatları
Antalya için hizmet verdiğimiz piyano taşımacılığı fiyatları verdiğimiz hizmet detaylarına göre belirlenir. Piyanonu taşınacağı mesafenin uzaklığına, piyanonun taşınması, paketlenmesi veya kullanılan ekipmanlar ve nakliye elemanı sayısını göz önüne alarak uygun olan fiyatı belirliyoruz.