Nakliyat bir eşyasının farklı bir yere taşınmasına verilen isimdir. Evden eve nakliyat ise evlerini değiştirmek isteyen kişilerin eşyalarının belirlenen yeni adrese taşınması şeklinde tanımlanabilir. Firmamız uzun yıldır ev değiştirecek olan kişilerin nakliye ihtiyacını karşılamak amacıyla çalışan bir firmadır. Verdiği kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat garantisiyle Antalya’nın tercih edilen firmalarındandır. Eşyaların zarar görmeden ve belirtilen günlerde yeni adresine taşınması firmamızın tercih edilme sebeplerinden sadece bir kısmıdır.
Evden Eve Nakliyat
Firmamız evde eve nakliyatın sorunsuzca gerçekleşmesi adına titiz bir çalışma yürütür. Bunun ilk hizmet talebinin ardından öncelikle adrese giderek keşif gerçekleştirir. Eşyaların durumu ve taşınacak adresi öğrendikten sonra bir teklif hazırlar ve müşterimize sunarız. Ardından ise belirlenen tarihte nakliyat işlemi gerçekleşir. Nakliyatın gerçekleşmesi için eşyaların evden çıkarılması eşya taşıma konusunda deneyimli olan elemanlarımız tarafından eşyaların zarar görmeyeceği şekilde sağlanır. Elemanlarımız aynı şekilde eşyaların nakliye araçlarına da taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir. Böylelikle eşyalar zarar görmeden yeni adreslerine ulaşabilir.
Antalya Evden Eve Nakliyat
Firmamız Antalya evden eve nakliyat hizmeti verir. Bu hizmet kapsamında Antalya’nın neresindenolduğu fark etmeksizin ev eşyalarının taşınması için talepte bulunan kişilerin eşyalarının taşınmasını sağlar. Eşyaların yeni adreslerine taşınması öncesi ise eşyaların paketlenmesi konusunda yardımcı olur. Bunun için eşya türüne uygun paketleme malzemelerini kullanarak zarar görmelerini engeller.
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Yüksek binalarda bulunan eşyaların çıkarılması veya binaya taşınması oldukça zordur. Bu sebeple firmamız asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunar. Bu sayede eşyalar asansörlere yüklenerek sorunsuz bir şekilde aşağıya indirilir ve nakliye aracına ekibimiz tarafından yüklenir. Aynı şekilde yeni adrese ulaşıldığında da eşyaların binaya taşınması asansör vasıtasıyla gerçekleştirilir.
Evden Eve Nakliyat Firmaları
Antalya’da hizmet veren evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan şirketimiz en iyisi olmak adına çalışmalar yürütür. Bunu sağlamak içinde firma olarak nakliyat konusunda belge ve deneyim sahibi personelle çalışıyoruz. Böylelikle nakliyat işleminin başlangıcından sonuna kadar kusursuz bir işleyişin gerçekleşmesini sağlıyoruz.
Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Deneyimli evden eve nakliyat şirketleri arasında yer alan şirketimizde müşteri memnuniyeti esastır. Bu nedenle müşterilerimizin eşyalarının nakliye edilmesinde kaliteli ve bakımları yapılmış araçları kullanırız. Bu sayede taşıma arasında herhangi bir hasar yaşanmaz. Aynı zamanda nakliyeyi gerçekleştiren ve araçları kullanan kişiler nakliye konusunda deneyimli şoförler olur.
Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Şirket olarak uygun gördüğümüz evden eve nakliyat fiyatları gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetine bağlı olarak değişir. Nakliye edilecek eşyaların durumu, nakliye mesafesi, nakliye esnasında talep edilen paketleme gibi ek hizmetler fiyatın değişiklik göstermesinde etkilidir. Yapılan nakliyat işleminde müşterilerimizin fiyat konusunda sürpriz yaşamamaları adına ekibimiz tarafından hizmet öncesinde evin ve eşyaların durumu incelenerek bir fiyat teklifi hazırlanır. Alınan onayın ardından da nakliyat hizmeti ekibimizce gerçekleştirilir.