Eşya Depolama
Eşyalarınızın taşınma ya da farklı nedenlerle bulunduğunuz yerden farklı bir alana yerleşme nedeniyle fazlalık olarak kalması depolama ihtiyacını artırmaktadır. Depolanması gereken eşyaların niteliği özel alanlarda saklanmasını zorunlu kılar. Eski dönemlerde eşyaların bazı alanlara konulması gibi durumlarda zorluk yaşanırken artık sizlere sunduğumuz eşya depolama firması hizmetimizle dilediğiniz kadar eşyalarınızı muhafaza altına alıyoruz.
Eşya Depolama Firması
Ofis, ev, kurum, hastane gibi farklı statüde olan eşyaların özel alanlarda muhafaza edilmesi zorunludur. Kuru, nemden uzak ve güvenli bir alanda korunan eşyalarınız, sizler için ayrılan depolama bölmelerinde istenilen büyüklükteki alanlarımızda saklanır. Dilediğinizde eşyalarınızı görmek için eşya depolama şirketi olarak bizimle iletişime geçebilir ve eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.
Eşya Depolama Şirketi
Eşyalarınızın antika, elektronik, evrak, beyaz eşya, mobilya niteliklerinde olması özel ve hijyenik bölmelerde olmasını gerektirir. Kısa ya da uzun süreli olarak sigortalı kiralık eşya depolama alanımıza alıyor ve 7/24 güvenlik hizmetimizde olası sorunları ortadan kaldırıyoruz.
Sigortalı Kiralık Eşya Depolama
Eşyalarınız bizim güvencemizde depolansa da manevi değeri sizin için yüksek olan eşyalarınıza ne denli önem verdiğinizi biliyoruz. Tüm depolanan eşyalarınızı Antalya eşya depolama firması güvencesinde sigortalayarak derin bir nefes almanızı sağlıyoruz. Sigorta kapsamında su baskını, doğal afet, yangın gibi birçok konuda değerinde sigorta yaparak olası problemleri ve engelleri kaldırıyoruz.
Antalya Eşya Depolama Firması
Türkiye'nin her noktasından hatta yurtdışına götürmek istediğiniz ya da yurt dışına taşınma nedeni ile saklanmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı muhafaza altına alıyoruz. Emanet bıraktığınız tüm eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyor, kontrollerini ve havalandırma işlemlerini güvenle sağlıyoruz. Düzenli ilaçlama ile hijyenik bir ortamda zararlıların, haşerelerin, kemirgenlerin, nemin eşyalarınızdan uzak kalmasını ve hijyenik alanda olmasına katkıda bulunuyoruz.

Antalya eşya depolama