Nakliyat işlemlerinde Diyarbakır şehirler arası nakliyat firmaları paketlemeden teslimat aşamasına kadar bütün kategorilerde çözüm üretiyor. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde ‘deneyimli şoför’ bizim için önemlidir. Deneyimli olmayan şoförler şehirlerarası nakliyat hizmetinde istenilen performansı gösteremez.
Nakliye hizmetinde işin uzmanı olan şoförlerle yola çıkıyoruz ve bu konuda çözüm üretiyoruz. Araç filomuz modern olmakla birlikte düzenli bir şekilde bakımı yapılıyor. Vergi ve sigorta gibi masrafları düzenli bir şekilde takip ediyoruz. Kısacası şehirlerarası nakliyat hizmetinde her hangi bir sorun oluşmaması için bütün önlemleri alıyoruz. Diyarbakır şehirler arası nakliyat fiyatları bütün masraflar hesap edilerek belirleniyor.
 

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Nakliye hizmetinin ilk önemli aşaması planlama işlemidir. Bu aşamada öncelikle dikkat edilen konu taşımada çıkabilecek problemlerin tespitidir. Taşıma işlemi esnasında eşyanın zarar görmesi veya insan güvenliğinin ortadan kalkması ciddi anlamda sorun oluşturabilir. Bu sorunların oluşmaması için ekspertizlerimiz eşyanın yükleneceği yeri ve eşyaları yerinde inceliyor. Yapılan inceleme işlemi sonunda özel bir şehirlerarası nakliye programı oluşturuluyor. Diyarbakır evden eve nakliyat işlemlerinde de aynı yöntemleri tercih ediyoruz.
 

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Yük ve taşıma işleminin yapılacağı yeri inceleyen keşif elemanlarımız isteğe bağlı sigorta işlemlerini de gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra yerinde yapılan inceleme işlemi sonrasında bütün önlemler alınıyor ve paketleme işleminin programı belirleniyor. Taşıma araçları, yük aracı, taşıma işlemini gerçekleştirecek eleman sayısı ve paketleme eleman sayısı bu aşamada belirleniyor.
Bütün konularda anlaşma sağlandık sonra en uygun zamanda taşıma işlemi gerçekleştiriliyor. Şehirler arası nakliye hizmetimizin önemli aşamalarından biri de paketlemedir. Bir eşyanın güvenli bir şekilde taşınması için özelliğine uygun şekilde paketlenmesi gerekir. Yani eşyanın genel yapısına uygun özel paketleme malzemesi ve yöntemin kullanılması gerekir.
 

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Cihazın zarar görmemesi için özel köpüklü kutulara yerleştirilmesi gerekir. Balonlu naylonlar ve özel sert kutular taşıma esnasında darbe emici özelliklere sahiptir. Özel paketleme işleminin yapılmasının ardından eşyanın özelliğine uygun şekilde yükleme işlemi yapılır. Bu işlemde elemanlarımız ağır eşyaları yük aracının en alt kısmına, hafif ve kırılabilir eşyaların kutularını da yük aracının en üst kısmına yerleştirilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye hizmeti diğer kategorilere nazaran daha uzun sürede gerçekleşir. Bununla birlikte şehirlerarası yollarda sarsıntı daha fazla meydana gelir. Bu sebeple ekibimiz paketleme ve yükleme işlemini itina ile gerçekleştirir.