Pratik yöntemlerle ve güçlü kapalı yük araçlarıyla eşya taşıma işlemini gerçekleştiren şirketimiz eşyaları yerinde inceleme işlemi ile işe başlıyor. İlk aşamada elemanlarımız;
1- Eşyaları yerinde incelemek için ekspertiz hizmeti sunuyor ve bu işlemi titiz bir şekilde gerçekleştiriyor.
2- Ekspertizlerimiz eşyanın miktarını ve genel özelliklerini not ettikten sonra en uygun yük aracını belirliyor. Araçlarımız kapalı olmakla birlikte aynı zamanda bakımlı özelliklere sahiptir.
3- Paketleme işlemi için malzeme ve işçilik gibi konular da elemanlarımız tarafından belirleniyor. Paketleme ve işçiliğin yanı sıra taşıma programının oluşturulması, eşyanın teslimatı ve benzeri bütün konular dikkatli bir şekilde değerlendirilmektedir.
4- Fiyatlandırma işleminde paketleme, malzeme, teslimat ve bütün diğer aşamalar tek tek ele alınmaktadır.
Güncel nakliye hizmetleri kategorisinde çözüm üretmeye devam eden şirket elemanlarımız ilk aşamada teslimat konusunda çözüm üretmektedir. Adresin uzaklığı, yolun yapısı, yol çalışmaları, hava durumu ve teslimat süresi hizmet programını doğrudan etkilemektedir.
 

Antalya Şehir İçi Nakliye

Hizmet kalitesini doğrudan etkileyen konulardan biri nakliye işlemlerinde paketleme, yükleme ve teslimat aşamalarının dikkatli bir şekilde değerlendirilmesidir. Bu aşamalarda yapılan bir hata eşyaların zarar görmesine neden olur. Şehiriçi nakliye hizmetinde hava durumu, yol durumu ve trafik durumu incelenmeden yola çıkılmıyor. Bu konuda şoförlerimiz tecrübelidir.
 

Antalya Ucuz Nakliye

Kırılabilir eşyalar TV’ler, bilgisayarlar ve benzeri hassas eşyalar için özel paketlerimiz ve özel paketleme yöntemlerimiz tercih edilmektedir. İçi köpüklü kutular, balonlu naylonlar, kağıtla kaplama yöntemleri ve straforlu yöntemler paketlemenin güvenli bir şekilde gerçekleşmesinde etkili rol oynar. Nakliye ile ilgili ekonomik ve pratik çözümler için müşteri hizmetlerimizi arayın.
 

Antalya Küçük Nakliye Araçları

Pratik yöntemlerle asansörlü özelliklere sahip nakliye hizmetimiz, bu sektörün en önemli konularından birini teşkil ediyor. Asansörlü aracın icadı ile birlikte evden eve ayrı bir sektör oldu ve daha güvenli hale geldi. Onlarca işçinin taşıdığı ağır eşyalar asansörlü araçla kolay bir şekilde yük aracına indirilmektedir. Küçük araç veya büyük araç ihtiyaca göre temin edilmektedir.
 

Antalya Nakliyeciler

Keşif hizmeti ile işe başlayan ve eşyaları evinde inceleyen ekibimiz özel bir taşıma planı oluşturarak nakliye işlemine start vermektedir. Elemanlarımız ilk aşamada eşyanın miktarını değerlendiriyor ve bu miktara göre yük aracı belirliyor. Yük aracının belirlenmesinin ardından eşyanın genel özelliğine uygun şekilde paketleme yapılıyor. 
Paketlemede özel kutular, naylonlar, köpükler ve straforlar kullanılıyor. LCD Televizyonlar, antika eşyalar, kırılabilir eşyalar ve diğer hassas eşyalar, uzman paketleme elemanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde paketleniyor.