Güvenli ve kaliteli özellikleriyle parça eşya taşım, nakliye hizmetimizin en önemli ve en ekonomik seçeneğini oluşturur. Bu aşamada elemanlarımız planlı hareket ederek, taşıma esnasında her hangi bir olumsuz durumun oluşmasını engellemektedir. Parça eşya taşıma, evden eve nakliyat ve diğer nakliyat hizmetleri gibi profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir.
 

Antalya Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Nakliyecilik sektörünün en önemli unsurlarından biri olan parça eşya taşıma hizmetinde elemanlarımız ilk aşamada yerinde inceleme işlemi gerçekleştiriyor. Müşteri hizmetlerimizi aradığınız andan itibaren elemanlarımız adrese gelerek eşyayı inceliyor ve paketliyor. Yükleme işleminde güzergaha göre yükleme yapılıyor.
 

Antalya Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Güvenli paketleme ve yükleme işlemleri kategorisinde çözüm üretmeye devam eden şirket elemanlarımız ilk aşamada eşyaların genel yapısını değerlendiriyor. Kırılabilir eşyalar, hasar görme ihtimali olan eşyalar ve antika eşyalar özel yöntemlerle paketleniyor. Parça eşya taşıma işleminde dikkat ettiğimiz en önemli hususlardan biri de eşyanın teslimat adresidir. Teslimat adresine göre yük araçlarına eşyalar seri bir şekilde yüklenmektedir.
 

Antalya Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yükleme işleminde eşyanın zarar görmemesi için özelliğe uygun şekilde yükleme yapılmaktadır. Yani kırılabilir eşyaların kutuları her zaman için en üst kısma yerleştirilmektedir. En alt kısma ise ağır eşyaların kutuları yerleştirilmektedir ve bu şekilde yola çıkılmaktadır.
Pratik yöntemlerle ve etkili yöntemlerle gerçekleştirilen parça eşya taşıma hizmetimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ekibimiz dikkatli bir şekilde hareket etmektedir. Asansörlü araç gerektiğinde kullanılmaktadır ve asansörlü aracın yeri taşıma işlemi öncesinde belirlenmektedir.
 

Antalya Ev Taşıma Fiyatları

Asansörsüz veya asansörlü nakliye işlemleri kategorisinde bizden bilgi alarak kısa sürede kolay bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz yükünüzün ve teslimat adresinizin uzaklığına göre en uygun seçenekleri size sunmaktadır. Ekibimiz müşteri hizmetlerinden gelen talimatlara göre hareket ediyor ve pratik parça eşya taşıma çözümleri sunuyor.
 

Antalya Nakliye Fiyatları

Ev taşıma işlemi iş dünyasını ve tatil programını olumsuz bir şekilde etkiliyor. Ev ve iş dünyasını olumsuz etkileyen ev taşıma ile ilgili bütün sorunlar elemanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde analiz ediliyor. Taşımayı olumsuz etkileyen evden eve çözümleri kategorisinde elemanlarımız gerekli inceleme işlemini yapıyor ve özel taşıma programı oluşturuyor.
 

Antalya Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Sigortalanması gereken eşyalar da eksperlerimiz tarafından sigortalanıyor ve taşınabilecek şekilde hazır bekletiliyor. Eşyanın kısa sürede kolay bir şekilde taşınabilmesi için ekibimiz gerekli incelemeleri kolay bir şekilde gerçekleştiriyor.