Kurumsal yapımız, alanında profesyonel ekibimiz ve modern taşıma yöntemlerimiz ile Antalya merkezli olarak Türkiye'nin her yerine şehirler asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Ülke Nakliyat adı ile kuruluşumuzu gerçekleştirdiğimiz günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti en modern şekilde sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak verdiğimiz şehirler arası taşımacılık hizmetlerimizi, bir çok farklı modelde sunmaktayız.

Antalya Asansörlü Taşımacılık
Antalya merkezli olarak Türkiye'nin hangi bölgesine isterseniz o bölgeye sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz, nakliye aracımızın seyir halindeyken ya da eşyaların taşınması esnasında zarar görmesi halinde zararın tarafımızca karşılanmasını sağlar. Antalya asansörlü  taşımacılık hizmetlerinde sigortalı taşımacılık ile öncü bir yaklaşım sergileyen firmamız, nakliye işlemi süresince eşyaların tamamını koruma altına alır. Böylece eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda maddi karşılığını alarak yerine yenisini koyabilirsiniz.

Antalya Ambalajlı Taşımacılık
Türkiye'nin her bölgesine şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmamız, eşyalarınızın tamamını ambalajlayarak koruma altına alır. Antalya asansörlü nakliyat hizmetimizin yanı sıra, ürünlerinizi koruma altına almak adına özenli bir şekilde çalışmaktayız.
Antalya ambalajlı taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında, eşyalarınızın tamamı kırılmayı önleyecek havalı ambalajlara sarılır. Böylelikle şehir değiştirirken eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçilir. Taşımacılık hizmetlerimiz detaylı bir plan ve program dahilinde sizlere sunulur. Evden eve nakliyenin yanı sıra, parça eşya taşıma ya da ofis taşıma hizmetleri de sunmaktayız.

Antalya Şehirlerarası Asansörlü Taşımacılık
Sunduğumuz hizmet seçeneklerinden bir tanesi olarak asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında güvenilir eşya taşıma modelinden yararlanabilirsiniz. Antalya şehirler arası asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz dahilinde yüksek katlı binalarda kullandığımız asansör ile, eşyalarınızı daha çabuk taşımaktayız. Vakit kaybını önlemek adına sunduğumuz asansör hizmeti, aynı zamanda eşyalarınızın korunması için de alternatif bir seçenektir. Binaların dış kısmına kurduğumuz asansör ile çok kısa bir sürede tüm eşyalarınız araçlarımıza yüklenir.

Antalya Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat
Antalya'dan çıkışı yapılacak olan tüm eşyaların Türkiye'deki herhangi bir bölgeye taşınması için firmamız uzman ekibi ile sizlere hizmet verir. Ülke Nakliyat olarak, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında sizlere sunduğumuz bir çok farklı taşıma modelinden yararlanabilirsiniz. Büyük bir özveri ve titizlik ile taşıma işlemini yapan ekibimiz, gerekli durumlarda ek ücret dahilinde kurulum da yapar. Eşya depolama, lisanslı taşımacılık, şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat, büro ve ofis taşımacılığı vb. daha pek çok nakliye hizmetlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.