Evden eve nakliyat hizmetleri ile insanlar için oldukça zorlu olan taşınma işlemlerinin profesyonel şekilde yapılması sağlanır. Taşınma dönemleri yorucu ve streslidir. Eşyaların toplanması, taşınması, yeniden yerleştirilmesi günler süren yoğun çalışmayı gerektirir. Hele de iş hayatı nedeniyle zaman problemi yaşanıyorsa ya da sağlık problemleri varsa stres ve yorgunluk daha da artar.
Firmamızdan alınacak profesyonel hizmetlerle bu süreç kolaylaştırılabilir ve bir gün içinde bitirilebilir. Antalya evden eve nakliyat firmaları içinde kaliteli ürün ve hizmetlerle öne çıkan firmamız bugüne kadar yüzlerce evden eve nakliyat hizmeti vermiştir. Her işte müşterilerimizden olumlu geri bildirimler almak, memnuniyet ve güven sağlamak firmamızın en önemli referansıdır.

Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları
Antalya merkezli olarak çalışan firmamız çevredeki il ve ilçelere de hizmet sunar. Hatta uzak şehirlere taşınma işlemleri için de şehirler arası taşımacılık yapılır.
Nakliye için kullanılan araç filomuz içinde büyük ve küçük araçlar mevcuttur. Her işte aşınacak eşyanın veya yükün miktar, ağırlık ve diğer özelliklerine uygun olan araçlar kullanılır. Araçlarımız sektördeki son teknolojik sistem ve ekipmanlarla donatılmıştır. Her araçta var olan asansör sistemi ile taşınan ev eşyaları hasar görmeden pratik şekilde transfer edilir. Yüksek katlardan eşyaların indirilmesi ve yine yüksek katlara çıkarılması bu sistemlerle hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşir.
Asansörlü sistemlerin kullanılması sayesinde apartmanların içindeki ortak kullanım alanlarından eşyaların tek tek taşınmasına gerek kalmaz. Bu da hem apartman sakinlerine rahatsızlık vermemek adına hem de ortak alanların zarar görmemesi adına önemlidir.

Antalya Evden Eve Taşımacılık
Antalya ve çevresinde verdiğimiz evden eve taşımacılık hizmetlerinde işinde uzmanlaşmış tecrübeli elemanlarımız çalışır. İş sözleşmesinin başında gerekli nitelikleri taşımasına göre alınan personelimiz hizmet içi eğitimler de alır. İşin gerekleri konusundaki eğitimler yanında iş güvenliği gibi yasal olarak gerekli olan konularda da hizmet içi eğitim verilir.
Evden eve taşımacılık işinin gereği olarak müşterilerimiz bize tüm eşyalarını emanet eder. Biz de profesyonel ekiplerimizle tüm eşyaların özelliklerine uygun şekilde paketler ve hasar görme riskini minimuma indiririz. Mutfak eşyalarında ve salonlardaki aksesuarlarda olduğu gibi kırılma riski olan eşyalar tek tek özel ambalajlama malzemeleriyle paketlenir.
Mobilyaların taşıma işlemleri sırasında çizilmemesi, hasar görmemesi için gerekli önlemler alınır. İşinin ehli mobilya ustalarımız büyük mobilyaların gerektiğinde demontajını yapar, her parçaya numara verir ve yeni adreste müşterinin istediği odada yeniden kurulumunu gerçekleştirir.