Hakkımızda

Antalya Ülke Nakliyat; profesyonel personelleri, kurumsal yapısı ve modern taşıma şekilleri ile evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Ülke Nakliyat; kaliteye ve müşteri memnuniyetine ön planda tutarak çalışmaktayız.

Evden Eve Nakliyat firmaları

Evden Eve Nakliyat firmaları arasında kurumsal olarak çalışmaktayız. Firmamız; Ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri uyarınca karayolu taşımacılık yetki belgesi olan K3 yetki belgesine sahiptir.

Kaliteli evden eve nakliye hizmeti vermek için, hiçbir ev eşyasını paketleme, ambalajlama yapılmadan evden çıkarılmaz. Her zaman için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimiz için kaliteli evden eve taşımacılık hizmetini vermeye garet ediyoruz.

Ofisden ofise nakliye, bürodan büroya nakliye, evden eve nakliye işlerinizi sorun ve problem yaşamadan yapıyoruz. Yılların verdiği birikim, tecrübe, uzman personel kadrosu, geniş araç filomuz, evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış araçlarımız ile  sizlere kusursuz ve zamanında bir hizmet sunmak için çalışıyoruz..