Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı nakliyat sözleşmesi ile nakliye firmamız kara yolunda seyir halindeyken veya taşıma esnasında olası  zararlarınızı karşılar. Sigortalı nakliyat firması olarak tüm Antalya ve ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye geneli sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız. 

Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapmamızdaki neden taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Nakliyat sigortası, nakliye sürecinde eşyaların koruma altına alınma işlemidir. Sadece sigortalı ev taşıma değil, sigortalı ofis taşıma, sigortalı eşya depolama gibi hizmetler de vermekteyiz. 

Sigortalı evden eve taşımacılık  

Ülke Nakliyat firmamız tarafından; taşınma işlemi başlamadan önce bütün eşyalarınız yüksek bir bedel karşılığında sigortalanır. Karşılıklı anlaşma neticesinde belirlenen tüm koşullar yerine getirilir. Eşyaların zarar görmememsi ve güvenliği için gerekli bütün önlemler bizim tarafımızca alınır. 

Alanında uzman personel ekibiz ile bütün eşyalarınızı tek tek eşya paketleme hizmeti kapsamında paketleyip ambalajlayıp ambalajlıyoruz. Kırılacak eşyaları ayrı ayrı belirliyoruz. Eşyalarınızın daha az zarar görmesi ve taşımacılık hizmetinin daha hızlı verilmesi için Asansörlü evden eve nakliyat araclarımızı kullanıyoruz. Asansörlü nakliyat araçlarımız ile her türlü eşyayı yüksek katlara rahatlıkla ve güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Antalya sigortalı evden eve nakliyat