Antalya Eşya Paketleme Ve Ambalaj

Eşyaların kısa sürede kolay bir şekilde taşınabilmesi için elemanlarımız ilk aşamada eşyaları yerinde inceler. Bu inceleme işlemi, taşıma işleminin seri bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynar. Taşıma işleminde elemanlarımız ilk aşamada eşyanın genel yapısını değerlendiriyor ve eşyanın miktarına göre yük aracı belirliyor. Kamyonun yanı sıra bazı durumlarda tır gibi yük eşyaları da kolay bir şekilde yükleniyor.

Eşyaların düzenli bir şekilde yüklenmesi kadar eşyaların özel bir şekilde paketlenmesi de önemlidir. Eşyaların rastgele paketlenip yüklenmesi profesyonel nakliye hizmeti dışında değerlendiriliyor. 
Firmamız da profesyonel nakliye hizmeti kapsamında öncelikle özel paketleme yapıyor. Bu işin uzmanı olan elemanlarımız görev almakla birlikte kaliteli paketleme malzemelerini kullanarak kısa sürede eşyaları taşınabilir hale getiriyoruz.
 

Antalya Ev Eşyası Ambalaj Ve Paketleme

Yük araçlarımız kapalı kasa araç olmakla birlikte yeni nesil amortisörlü özelliklere sahip güçlü araçlardır. Paketleme işlemi sonrası yük araçları ile yükleme işlemleri kategorisinde çözüm odaklı hareket eden elemanlarımız kapalı kasa araçlarının park edeceği ve asansörlü aracın park edeceği yeri taşıma işlemi öncesinde belirliyor. Bu işlem esnasında çıkmaz sokak veya dar sokak içerisinde yer alan evler için özel taşıma yöntemi geliştiriyoruz. Asansörlü aracın kullanılabilmesi için;

1-Asansörlü araç için yeterli boşluğun olması,
2-Asansörlü araçla eşya indirmek için pencerenin veya balkonun yeteri kadar geniş olması önemlidir.
Kamyon ve asansörlü aracın yan yana park edeceği şekilde yeteri kadar boşluğun bulunması çok önemli bir konudur. Bu boşluk yok ise sadece yük aracı için boşluk aranır ve iş gücü ile yükleme seçenekleri değerlendirilir. Firmamızda asansörlü araçla veya asansörsüz bir şekilde eşya taşıma yöntemleri problemsiz bir şekilde uygulanmaktadır.
 

Antalya Eşya Depolama Ve Özel Ambalaj

Nakliye denildiği zaman eşyaların bir adresten diğer bir adrese taşınması şeklinde tarif edilmektedir. Ancak detaya girildiği zaman sadece yük aracı ile yük taşıma nakliye hizmetinin tanımı değildir. Bu hizmetin belli merhaleleri vardır ve her bir merhale uzmanlık ister. Depolama hizmeti de nakliye hizmetinin bir aşamasıdır. Pratik yöntemlerle depolama çözümleri sunan şirketimiz özel ambalajlarda eşyaları paketleyip taşınabilir şekilde hazır hale getiriyor.
 

Antalya Değerli Eşya Paketleme Ve Ambalaj

Güncel yöntemlerle değerli eşyaların özel yöntemlerle paketlenmesi ve korumaya alınması nakliye hizmetinin birinci safhasıdır. Bu aşamada kullanılan malzemeler dış etkenlere karşı dayanıklı ve etkilidir. Ekibimiz özel ambalajlarla ve özel kutulama teknikleriyle bu kategoride çözüm üretmeye devam ediyor.